Dřevostavby Biskup

Dřevostavba je život

Nabídka pracovních míst

Tesař

Hledáme schopné a kvalifikované tesaře. Nabízíme inspirativní práci v přátelském, stabilním kolektivu. Stavíme rozmanité stavby s kvalitní konstrukcí, převážně z materiálů na bázi dřeva.

Pracovní náplň:
- Výroba a montáž dřevěných konstrukcí, dřevostaveb

Požadujeme:
- vyučený i absolvent
- chuť pracovat
- aktivní a kladný přístup ke svěřeným úkolům
- manuální zručnost
- flexibilitu
- praxe výhodou
- ŘP sk.B

Nabízíme:
- zaměstnanecký poměr
- zaškolení samozřejmostí
- odměny dle výsledků

- trvalá práce po celý rok

- stravenky/cestovní náhrady

Nástup možný ihned.

Místo práce: Působíme zejména v okolí Prahy, ale stavíme také po celé ČR mimo Moravu, ojediněle i v zahraničí. Provozovna: Studené 106, 254 01 Jílové u Prahy

Volejte: +420 603 537 690 - Ing. Jaroslav Jiruška
Pište: info@drevostavbybiskup.cz

Stavební truhlář

Máte chuť do práce? Voní Vám práce se dřevem? Chcete se podílet na zajímavých projektech? Pak hledáme právě Vás.

Pracovní náplň

-      Výroba, příprava dřevěných částí a prvků dřevostaveb

Požadujeme:
-    vyučený i absolvent
-    chuť pracovat
-    aktivní, kladný a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
-    manuální zručnost
-    flexibilitu
-    praxe výhodou
-    ŘP sk.B výhodou

Nabízíme:
-    zaměstnanecký poměr
-    zaškolení samozřejmostí
-    15 000Kč - 25 000Kč/měsíc
-    příjemný kolektiv
-    stravenky

Místo výkonu práce: Studené 106, 254 01 Jílové u Prahy

Dělník ve výrobě dřevostaveb

Požadujeme:
- vyučený i absolvent, vzdělání v oboru výhodou nikoliv podmínkou (např. tesař, truhlář, stavby na bázi dřeva apod.)
- chuť pracovat a ochota učit se novým pracovním postupům

Nabízíme:
- zaměstnanecký poměr, práce na směny
- příjemný kolektiv

Místo výkonu práce: Studené 106, Jílové u Prahy

Volejte: +420 603 426 091 - Stanislav Biskup

Poskytnutím osobních údajů dáváte společnosti DŘEVOSTAVBY BISKUP, s.r.o. svůj výslovný souhlas k jejich správě, zpracování a evidenci ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů pro účely databáze uchazečů o zaměstnání, a to zejména v rozsahu údajů uvedených v motivačním dopise a v životopise. Údaje ve Vámi uvedeném rozsahu poskytujete dobrovolně na dobu neurčitou na základě vlastního rozhodnutí, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv odvolat.

developed by honeypot.cz