Dřevostavby Biskup

Jsme partnery studentského projektu FIRSTLIFE

Studentský tým Fakulta stavební ČVUT v Praze míří na prestižní mezinárodní soutěž Solar Decathlon Europe 21/22 • Wuppertal s projektem zaměřeným na bydlení pro studenty pod názvem FIRSTLIFE.

Stali jsme se hrdým zlatým partnerem tohoto projektu.

Cílem projektu FIRTSLIFE je čelit výzvám nedostatku ubytování pro studenty vývojem modulárního systému, který umožňuje přidání podlaží nad stávající budovu a rozšíří tak její ubytovací kapacity, které splňují aktuální životní standardy.

Soutěž Solar Decathlon je zaměřená na udržitelnou, efektivní a inovativní výstavbu využívající obnovitelné zdroje energie.

Přejeme hodně štěstí

Jak si projekt vede v soutěži budeme sledovat a samozřejmě podporovat. Aktuálně také sdílet na našem facebooku a také aktualizováním tohoto článku níže.

Podporovat a sdílet můžete také vy na oficiálních stránkách projektu

Více o projektu: www.firstlife.cz | FB FIRSTLIFE ČVUT

AKTUÁLNĚ

6.5.2022

Včera jsme v rámci slavnostního představení navštívili objekt FIRSTLIFE ČVUT v Buštěhradě v UCEEB, kde byl smontován . Nyní probíhá demontáž a jednotka se bude připravovat na cestu na mezinárodní soutěž Solar Decathlon Europe 21/22 • Wuppertal.

Přejeme hodně štěstí studentskému týmu Fakulta stavební ČVUT v Praze.

29.4.2022

CLT boxy, na fotografiích při odjezdu z naší dílny a na místě montáže, budou sloužit pro umístění veškeré technologie TZB a také pro dvě kuchyně a koupelnu.

Zdroj foto FIRSTLIFE a DŘEVOSTAVBY BISKUP