Dřevostavby Biskup

Den otevřených dveří v Domě milovníků koček

Úvod / Aktuálně

Plánujete stavbu domu? Rozhodujete se mezi zděnou stavbou a dřevostavbou? Je pro vás priorita zdravé bydlení a máte otázky k pasivnímu standardu? Využijte možnost návštěvy, na místě se vás ujmou odborníci ze strany projektantů a realizační společnosti, kteří vás stavbou provedou a zodpoví vám vaše otázky.

Dům milovníků koček je přizpůsobený pro pohodlný pobyt nejen dvounohých obyvatel. V části kryté terasy je navržena voliéra pro kočky, která jim umožňuje pobyt venku, a zároveň v bezpečí. Jeho vzhled vychází z požadavků pro pasivní standard a dále z rozboru Feng shui. Konstrukce je z masivních dřevěných panelů DEKPANEL. Dům obdélníkovitého tvaru se otevírá co nejvíce na jihozápad až západ. Obytný prostor je co nejvíce propojen s venkovní krytou terasou a zahradou. Venkovní vzhled je minimalistický. Na stěnách je použita bílá a šedá omítka v kombinaci s dřevěným vodorovným obkladem ze sibiřského modřínu.

Autorem návrhu je ARCHCON atelier, s.r.o.

V jaké fázi je dřevostavba Dům milovníků koček?

Stavba je ve fázi před dokončením.

Kdy se můžete přijet podívat?

23.9.2022 v čase od 12,00 do 16,00

Lokalita:

Pardubicko

GPS: přesné souřadnice budou zaslány registrovaným účastníkům

Co pro návštěvu udělat?

Prosím, zaregistrujte se! Registraci proveďte na e-mailu marketing@drevostavbybiskup.cz. Poté vám budou odeslány přesné souřadnice stavby.

V případě nedostatečného počtu registrovaných účastníků bude akce odložena nebo zrušena. O případných změnách termínu nebo zrušení akce Vás budeme informovat na našich webových stránkách nebo prostřednictvím facebookové stránky Dřevostavba všemi smysly.

Těšíme se na vás.

Tým DŘEVOSTAVBY BISKUP a ARCHCON atelier

Foto: archiv, video: ARCHCON atelier, s.r.o.