Dřevostavby Biskup

POSTUP REALIZACE

Úvod / Postup realizace

Projekční příprava

Projekt základním stavebním kamenem

Na začátku cesty za vaším splněným přáním je kvalitní projekt. Stojíte-li na začátku a tvorba projektové dokumentace vás teprve čeká, jsme připraveni doporučit některé z našich ověřených projektantů či architektů, kteří jsou nepostradatelnými partnery a pomohou vám projít celým procesem s lehkostí.

Než vypukne výroba

Návrh každé stavby pilujeme v šikovných programech, které nám pomáhají objekt doladit do nejmenších detailů. V programu 3D-CAD CAM vytváříme podrobný 3D model, kde vidíme veškeré souvislosti. Jedině tak dokážeme prověřit fungování stavby jako celku. Naši klienti nám samozřejmě mohou kdykoli „nakouknout přes rameno” a zjistit, jak bude jejich nový dům vypadat. Rádi jej předvedeme z jakékoli perspektivy. V průběhu těchto příprav také seznamujeme s postupy, které budou následovat během realizace.

Výroba

Z počítače do reality

Výrobu mají na svědomí automatické důmyslné strojní linky, které pracují s přesností milimetru. My je nakrmíme připravenými informacemi v podobě dat v počítači a dostaneme jednotlivé dřevěné konstrukce, které na stavbě už jen hravě složíme. Nemusíme rozkreslovat přesné dílenské výkresy a předcházíme tak vzniku zbytečných chyb.

Vybavení nekompromisně v nejvyšší kvalitě

Zajímáme se o nejnovější dění v oboru a snažíme se neztrácet krok se světem. Díky tomu jsme první, kdo v České republice zrealizoval tesařské obráběcí centrum se strojem Hundegger K2. Broušení běžných dílů je pro něj hračka a nezastaví se ani před nosníky velkých dimenzí.

Montáž

Až do posledního šroubku

V našem sortimentu máme vše potřebné pro úspěšnou realizaci objektu. Vlastníme odvozní soupravu včetně hydraulické ruky, kterou efektivně využíváme jak při skládání materiálu, tak při vlastní montáži.

Díky precizní připravenosti a přesnosti jsou prvky stavby montovány rychlostí blesku. Přesně do sebe zapadají. Hrubou stavbu tak dokážeme zrealizovat během jednoho týdne, zvláště pak jde-li o dům z masivních dřevěných panelů.

Pomocníci v zákulisí

Za veškerými přípravami stojí vyškolený tým lidí – zkušení konstruktéři, projektanti, pracovníci dílenské výroby a sehrané montážní skupiny. Práce každého z nich má na dobrý výsledek významný vliv a základem je skvělá spolupráce v týmu. Pohonným motorem každého z nás je pak smysluplná filozofie celé společnosti a vědomí, že naše práce má význam. Potvrzením je nám každý další spokojený zákazník.